Skin Booster sérum + granátové jablko a Polygonům

30 ml / Ref # M8005 / Skin Booster Serum +Pomegranate and Polygonum

Serum-booster_2

Výhody bylinné synergie:Podporuje produkci kolagenu tkáně, rehabilitaci a urychlení obnovy buněk, pomáhá obnovit vlhkost pokožky a její pružnost. 

Zpomaluje tvorbu vrásek pro hladký, zářivý a mladistvý vzhled pleti.

Popis produktu: bylinné pleťové sérum na bázi oleje granátového jablka, extraktů polygonumů, myrtle a pelyňky. Obohacené o vitamin E. Bohatý na esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, minerály, vitamíny a proteiny, které jsou důležité pro ochranu pokožky obličeje a krku před volnými radikály, faktory, které urychlují stárnutí pleti. Snadno se vstřebává.

Skin Booster sérum uklidňuje zarudnutí a podráždění a pomáhá vypínání pleti, vyživuje, chrání pokožku a brání její vysoušení, výborně hydratuje pleť a proniká do hlubokých vrstev pokožky.

Použití: ráno a večer nanést na čistý obličej a oblast krku jemným poklepáváním. Doporučuje se použit před denním a nočním krémem.

 >> zpět na "MORAZ +" - Beauty line

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.